Konkurs na nazwę osiedla w Dzierzgoniu

Szanowni Państwo,

W Dzierzgoniu powstanie nowoczesne osiedle będące inwestycją Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN – Pomorze sp. z o.o.

Inwestycja obejmuje budowę 2 budynków, w których będzie znajdować się 46 mieszkań. W ramach osiedla oferowane będą mieszkania jedno-, dwu-, jak i trzypokojowe od 24 m² do 52m² w 4-kondygnacyjnych budynkach. Każde mieszkanie będzie posiadało dodatkowe miejsce do przechowywania (komórka lokatorska). Komfort życia podnosić będą cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje, co znacznie wpłynie na udogodnienie zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych czy osób z niepełnosprawnością. Mieszkania będą posiadały balkony. Na terenie inwestycji przewidziano 46 miejsc postojowych, w tym 5 miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

W związku z tym Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN – Pomorze sp. z o.o. zaprasza Państwa do udziału w konkursie, którego celem jest wybór nazwy dla nowego osiedla. To świetna okazja dla mieszkańców gminy, żeby mieć swój mały udział w tworzeniu jego historii. Nazwa osiedla powinna być pozytywna, budząca dobre skojarzenia z miejscem, w którym powstaje osiedle lub miastem i gminą Dzierzgoń.

Weź udział w konkursie!

Zainteresowało Cię? Udostępnij:

Skip to content